+380 (98) 368-25-41
Поглинач запахів для холодильника Fridge Balls у формі кульки
Поглинач запахів для холодильника Fridge Balls у формі кульки ##от компании## Кактус - ##фото## 1

Поглинач запахів для холодильника Fridge Balls у формі кульки

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
117,60 ₴
В наличии
Код: AND001

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Skype
Адрес
Украина, Киев, Базовая 17 на карте

Описание

Поглинач запахів для холодильника Fridge Balls у формі кульки

Поглинач запахів для холодильника Fridge Balls у формі кульки

Як би часто Ви не намагалися мити й чистити свій холодильник, Вам навряд чи вдасться уникнути появи в ньому неприємних запахів. Якщо Ви хочете назавжди позбутися від них, то ефективніше і простіше за все Вам буде купити поглинач запахів для холодильника Fridge Balls (Фрідж Болс). З ним Вам більше не доведеться піклуватися про те, що тільки що приготовлена їжа за пару годин у холодильнику придбала сторонній, не самий приємний аромат.

Поглинач запахів для холодильника Fridge Balls (Фрідж Болс) – це 3 спеціальні кульки, які не псуються під дією вологи і здатні ефективно боротися з запахами протягом 2-4 місяців. При цьому Вам необов'язково використовувати всі 3 кульки разом. При невеликих обсягах завантаження холодильника навіть один кулька здатний усувати неприємні запахи протягом 4 місяців. Невикористані кульки слід запакувати в поліетиленовий пакет або заховати в будь-яке інше місце, яке захищене від попадання вологи.

За порівняно невеликий час з моменту появи товару на ринку, позитивні відгуки про поглиначі запахів для холодильника Fridge Balls (Фрідж Болс) зустрічаються все частіше і частіше. І це не дивно, адже за порівняно невелику ціну Ви купуєте річ, яка здатна зберегти свіжість продуктів, що зберігаються в холодильнику, на більш тривалий термін.

Поглинач запахів для холодильника Fridge Balls (Фрідж Болс) має досить компактний розмір, і зможе поміститися навіть в комірку для зберігання яєць. Цей чудовий прилад виконує свою роботу непомітно, не завдаючи додаткових незручностей.

Якщо Ви вже переглядали відгуки про поглиначі запахів для холодильника Fridge Balls (Фрідж Болс), то у Вас не повинно залишитися ніяких сумнівів в його унікальних можливостях. Він може стати відмінним подарунком Вашим близьким і друзям.

Избавьте себя от необходимости тратить уйму времени на постоянную чистку холодильника. Для этого Вам всего лишь стоит купить поглотитель запахов для холодильника Fridge Balls (Фридж Болс), который гарантирует Вам то, что каждый продукт в Вашем холодильнике будет обладать только своим уникальным запахом.

Поглотитель запахов для холодильника Fridge Balls позволяет более длительный срок сохранять свежесть в холодильнике и поглощает посторонние запахи.

Поглотитель эффективен на срок от 2-х до 4 месяцев в зависимости от объёма очищения. В комплекте три шарика.

Преимущества:

  • Устраняет неприятные запахи в холодильнике!
  • Одного комплекта хватает на 6 мес.
  • Компактность, почти не заметны в холодильнике.
  • Забудьте о неприятном запахе в холодильнике!

Рекомендации:

  • Не вскрывайте упаковку, до момента применения, для сохранности свойств.
  • Используйте количество поглотителя запаха в соответствии с размерами холодильника.
  • В случае, если Вы решили не использовать одновременно все 3 шарика, то поместите оставшиеся шарики в полиэтиленовый пакет, либо другое место, защищенное от попадания влаги.

Рекомендации по уходу:

  • Хранить в сухом и чистом месте.
  • Не відкривайте упаковку, до моменту застосування, для збереження властивостей.

Характеристики

Код товара
AND001
Страна производства
Китай

Подобные товары