+380 (98) 368-25-41
Портативний пульсоксиметр на палець ##от компании## Кактус - ##фото## 1

Портативний пульсоксиметр на палець

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
343,14 ₴
В наличии
Код: AND007.8

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Skype
Адрес
Украина, Киев, Базовая 17 на карте

Описание

Портативний пульсоксиметр на палець для вимірювання сатурації кисню і частоти пульсу x1906

Для людей, які піклуються про своє здоров'я представляємо портативний пульсоксиметр на палець для вимірювання сатурації кисню, а також частоти пульсу в "польових умовах"

Даний прилад призначений і використовується для вимірювання кількості кисню в крові і частоти серцевого пульсу. Даний прилад рекомендований для самоконтролю з боку пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної системи, людям, які перенесли інфаркт в період реабілітації (для контролю фізичного навантаження). Крім цього, використання даного приладу так само рекомендовано для пацієнтів, які отримують кисневу терапію. Прилад корисний не тільки людям, у яких проблеми зі здоров'ям, спортсмени можуть за допомогою пульсоксиметра швидко контролювати рівень своїх навантажень, адже відомо, що при фізичних навантаженнях м'язи спалюють кисень і рівень насичення артеріальної крові киснем падає. Недавні дослідження провідних клінік показали, що люди з вмістом кисню в артеріальній крові нижче 95%, або вже чимось хворіють, або ризикують захворіти. Навіть якщо Ви вирішите дізнатися свій рівень кисню в найближчій лікарні, ви будете змушені піти в найближчу лікарню, де фахівці візьмуть на аналіз кров і через кілька годин або днів) повідомлять, чи потрібна Вам киснева терапія або склад крові в нормі. Маючи такий прилад у себе вдома, вам не потрібно буде сидіти в черзі в лікарнях і чекати результатів, вся інформація про вміст кисню в крові завжди буде у вас під рукою. Більше того, Ви зможете визначати рівень кисню в артеріальній крові прямо у себе вдома, без взяття на аналіз крові, а отже, процедура буде безболісною. Однією з ключових особливостей приладу є те, що використовувати прилад дуже просто – пульсоксиметр (датчик) кріпиться на палець подібно «наперстку», таким чином щоб датчик який визначає насичення крові киснем, потрапляв прямо на область подушечки пальця. Портативний прилад важить всього кілька десятків грамів, він простий у застосуванні, може встановлюватися і використовуватися самим пацієнтом, без втручання лікарів. Тобто, Вам потрібно лише закріпити його на пальці руки, включити і отримати на вбудованому дисплеї результат. Завдяки вбудованому датчику користуватися приладом зручно в будь-яких ситуаціях: вдома, на вулиці, на лекціях і т. Д. Як вже було сказано, інформація за вимірюваннями разу відображається на верхній (передній панелі приладу, на екрані. Виходячи з даних отриманих від приладу можна робити висновки про те, чи варто вам звернутися в лікарню за допомогою чи ні. Сам прилад виконаний з міцного пластику і має всього одну кнопку на верхній (передній) стороні приладу, яка і служить для включення приладу. Живлення пристрою здійснюється за рахунок двох пальчикових батарейок типу ААА) та дозволяє дуже швидко замінити їх при необхідності. Однак, завдяки низькому енергоспоживанню пульсоксиметр може дуже довго працювати в автономному режимі, не потребуючи заміни батарейок.

Використовувана при визначенні технологія складна, але якщо виражатися науковими термінами то виглядає вона наступним чином. Світлодіоди приладу під час його роботи створюють інфрачервоний і червоне світло. Це світло проходить через м'які тканини пальця (вимірювання проводиться на кінцевій фаланзі одного з пальців) і вловлюється спеціальним фотодетектором, встановленим навпроти випромінювача світла. Під час скорочень серця збагачена киснем кров потрапляє в артерії. У проміжках між серцевими скороченнями вона віддає О2 тканинам, і його вміст у ній знижується. Це коливання насичення артеріальної крові киснем можна визначити за допомогою пульсоксиметра, оскільки насичений і не насичений киснем гемоглобін неоднаково поглинають світло. Виходячи з отриманих даних, згідно формул і вираховується показник у відсотковому співвідношенні. Безсумнівно, для тих людей, які стурбовані своїм здоров'ям або мають показання до застосування, даний приладу буде просто знахідкою, так як завжди знаходиться під рукою, зручний у використанні і точний у своїх свідченнях. Покупая данный портативный пульсоксиметр на палец для измерения сатурации кислорода, а также частоты пульса в "полевых условиях"  вы не только экономите свое время, но и всегда в курсе ваших показателей.

Особенности:

Помогает быстро измерить уровень насыщения кислородом крови, артериального гемоглобина и частоту пульса

Подходит спортсменам для определения уровня нагрузки

Может использоваться для определения эффективности проведения кислородотерапии

Отлично подходит для дома, больниц, фитнес-центров, улицы и т. Д.

Информация отражается на небольшом LED-дисплее крупными цифрами

Функція автоматичного виключення при відсутності сигналу від датчика

Живлення від звичайних пальчикових батарейок і тривалий час роботи

Характеристики:

Діапазон вимірювання SpO2: 0% ~ 100%

Точність: 70% ~ 100%: ± 2%

PR Діапазон вимірювання: 30bpm ~ 250bpm

Точність: ± 2bpm або ± 2%

Дозвіл (SpO2): 1%

Дозвіл (PR): 1bpm

Робочий струм: ≤25ma

Харчування: 2 батареї типу ааа (у комплект не входять)

Розмір: 57 х 34 х 31 мм

Комплектація:

Портативний пульсоксиметр на палець для вимірювання сатурації кисню, а також частоти пульсу

Характеристики

Код товара
AND007.8
Производитель
Катунь
Страна производства
Китай
Тип
другое
Назначение
другое
Тип запчасти
оригинал
Состояние
новый