Танцующий кактус Dancing Cactus, музыкальная игрушка

Танцующий кактус Dancing Cactus, музыкальная игрушка

Танцующий кактус Dancing Cactus, музыкальная игрушка ##от компании## Кактус - ##фото## 1
Цену уточняйте
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Іграшка кактус, що танцює 

Танцюючий кактус - нова музична іграшка, що говорить, для вашої дитини - хіт Тік-Тока 2021 р. Іграшка являє собою ворушить, співає, розмовляє ляльку у формі кактуса в горщику з великими очима і усміхненим обличчям. Співає 120 пісень, танцює зі світломузикою та повторює всі звуки навколо, що дуже приваблює дітей. Весела музика та танці підходять для створення приємної атмосфери та вечірок. Танцюючий кактус буде цікавий і зовсім маленьким дітям, і дорослим.

Іграшка, що повторює

Записуючий пристрій у кактусі запише будь-яку вашу пропозицію, яку ви скажете поряд з кактусом, що танцює, і через 1-2 секунди він повторить ваші слова дуже смішним голосом і витонченим танцем.
Високоякісний матеріал

Іграшка-кактус, що говорить, виготовлена із в'язаного плюшевого матеріалу. Він м'який, зручний, гіпоалергенний та безпечний для дітей.

Простота у використанні

Встановіть батарейки типу АА 3шт і увімкніть іграшку. Управління всього двома кнопками, натисніть ліву кнопку, плюшева іграшка кактус розгойдуватиметься і співатиме веселі пісні, для перемикання пісні натисніть на кнопку кілька разів, права кнопка для відтворення запису, а щоб її зробити необхідно затиснути кнопку на 10 секунд.

Характеристики

Код товара
AND0033008
Производитель
Играем вместе
Страна производства
Китай
Тип
растения
Материал
плюш
Наполнитель
поролон
Способ ухода
ручная стирка
Цвет
зеленый, коричневый