Світлодіодна анти-комарна лампа Zаpp Light

Світлодіодна анти-комарна лампа Zаpp Light

Світлодіодна анти-комарна лампа Zаpp Light від компанії кактус - фото 1
161,20 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата

Опис

Світлодіодна протимоскітна лампа Zapp Light
Використовуваний засіб для освітлення простору в кімнаті має ще й властивості очистника житлового приміщення від усякого роду літаючих насекомих. Найбільшу незручність викликають кровосальні їх представники. Серед них – комарі.

Але даний пристрій 2 в 1 може бути ефективним від мух, гедзів та інших насекомих. Ультрафіолетове випромінювання працює лампи залучає їх і після того, як залітають усередину – отримують удар струмом і гинуть. Лампа знаходиться під напругою, безпечною для людини, але вона вбиває насекомих.

Знищувач насекомих плюс нічник невисокої потужності

Доцільно лампу залишати включеною як нічник, включеною на ніч. Вона не становить небезпеки для дітей та домашніх тварин. Лампа працює у двох режимах - із включеним УФ випромінюванням або зі звичайним світлом та включеним ультрафіолетом. Третій режим вимикача вимикає усі варіанти.

Влітку ви отримаєте неоціненну у спеку перевагу спати з відкритими вікнами міцним здоровим сном. У цій моделі не застосовуються хімікати, пластини, аерозолі, тобто пари активних речовин. Світло, як таке, жодної шкоди здоров'ю людей не приносить.

Потужність сукупності освітлювача та «борця» з насекомими становить 15Вт. Пояснюється така невисока цифра застосуванням сучасних яскравих світлодіодів, прирівняних по роботі до лампи розжарення в 60Вт.

Характеристики

Код товару
AND0020031
Виробник
Z-Light
Країна виробництва
Китай
Тип засобу
інше
Категорія комах
літаючі, плазують
Тип комах
метелики, комарі, мухи, інші
Застосування
всередині приміщення
Принцип дії
електричний
Тип живлення
мережа 220 В