Відлякувач гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling

Відлякувач гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling

Відлякувач гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling від компанії кактус - фото 1
117,80 ₴
В наявності

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата

Опис

Відлякувач гризунів та комах RIDDEX Pest Repelling

RIDDEX Pest Repelling - це екологічно безпечний і нешкідливий для людей і тварин, пристрій для боротьби з гризунами і комахами.

Бігають по хаті таргани, мурашки, миші і щури не тільки «колять» погляд але й поширюють десятки небезпечних захворювань. Так що укус комара або мурашки здасться дрібницею порівняно з хворобами, які можуть принести в будинок ці шкідники: сальмонельозу, правець, туберкульоз, поліомієліт, чума і сказ (миші, щури), проказа (таргани), інфекційний гепатит і т. д. Людина ніколи не погодиться, щоб з ним за допомогою жили комахи або гризуни.

Riddex Pest Repelling – відлякувач гризунів та тарганів – сучасний прилад для повного позбавлення від шкідників, який користується великою популярність завдяки легкості і простоті його застосування. Його дія заснована на негативному впливі магнітних хвиль на центральну нервову систему комах, викликаючи у них непереборне відчуття дискомфорту.

Riddex Pest Repelling – відлякувач гризунів та тарганів змушує мишей, щурів, тарганів та інших комах (мух, мурах, павуків, жуків) покинути звичне місце проживання і зникнути назавжди.

Відлякувач тарганів, гризунів і комах RIDDEX Pest Repelling - це екологічно безпечний і нешкідливий для людей і тварин, пристрій для боротьби з гризунами і комахами.

Переваги відлякувача шкідників RIDDEX Pest Repelling:

1. Ефективний: у шкідників не може виробитися звичка до відлякувачу.

2. Економічний: одного пристрою вистачає на захист 200 м. кв. (не більше) в межах розведення одного щита.

3. Безопасный: в отличии от химических средств против вредителей, RIDDEX Pest Repelling полностью безопасен для человека и домашних животных; не влияет на роботу других электроприборов, мобильных и беспроводных устройств; безопасен для беременных и детей.

4. Универсальный: можно использовать в квартире, в офисе, в коттедже, на даче, в кафе, в столовой, в баре, в бистро, в магазине, в больнице, в детских садах и детских заведениях, в санаториях и домах отдыха, в гараже и в подвале, в погребах, в палатках и контейнерах на рынке, в складских помещениях и многих других помещениях.

 Результат роботы прибора становится заметным в течении первых 7 дней. Полное избавление от мышей и крыс - 2-4 недели, муравьев и прочих насекомых - 8-12 недель.

НЕ РЕКОМЕНДУЕТСЯ использовать RIDDEX Pest Repelling Aid, если в доме есть ручные грызуны (хомячки, декоративные крысы и мыши).

Технические характеристики электронного отпугивателя вредителей RIDDEX Pest Repelling Aid (Риддекс):

  • Используемое напряжение: 90-250 В
  • Мощность отпугивателя: 4 Вт
  • Частота: 50-Гц
  • Частота импульсов: 0,8 - 1,0 Гц
  • Амплитуда импульса: от 14 до 26 мА
  • Площадь действия одного прибора: 200 м2
  • Размеры: 60х95 мм.

для боротьби з комахами і гризунами!

Характеристики

Код товару
JWD0010148
Виробник
Комфорт
Країна виробництва
Китай
Тип засобу
інше
Тип комах
кліщі, комарі, моль, мурахи, мухи, інші
Застосування
на відкритому повітрі і всередині приміщення
Принцип дії
ультразвукової
Тип живлення
мережа 220 В
Цвет
Белый
Производитель
RIDDEX

Подібні товари