Светодиодная противомоскитная лампа Zapp Light

Светодиодная противомоскитная лампа Zapp Light

Светодиодная противомоскитная лампа Zapp Light ##от компании## Кактус - ##фото## 1
161,20 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж

Описание

Світлодіодна протимоскітна лампа Zapp Light
Використовуваний засіб для освітлення простору в кімнаті має ще й властивості очистника житлового приміщення від усякого роду літаючих насекомих. Найбільшу незручність викликають кровосальні їх представники. Серед них – комарі.

Але даний пристрій 2 в 1 може бути ефективним від мух, гедзів та інших насекомих. Ультрафіолетове випромінювання працює лампи залучає їх і після того, як залітають усередину – отримують удар струмом і гинуть. Лампа знаходиться під напругою, безпечною для людини, але вона вбиває насекомих.

Знищувач насекомих плюс нічник невисокої потужності

Доцільно лампу залишати включеною як нічник, включеною на ніч. Вона не становить небезпеки для дітей та домашніх тварин. Лампа працює у двох режимах - із включеним УФ випромінюванням або зі звичайним світлом та включеним ультрафіолетом. Третій режим вимикача вимикає усі варіанти.

Влітку ви отримаєте неоціненну у спеку перевагу спати з відкритими вікнами міцним здоровим сном. У цій моделі не застосовуються хімікати, пластини, аерозолі, тобто пари активних речовин. Світло, як таке, жодної шкоди здоров'ю людей не приносить.

Потужність сукупності освітлювача та «борця» з насекомими становить 15Вт. Пояснюється така невисока цифра застосуванням сучасних яскравих світлодіодів, прирівняних по роботі до лампи розжарення в 60Вт.

Характеристики

Код товара
AND0020031
Производитель
Z-Light
Страна производства
Китай
Тип средства
другое
Категория насекомых
летающие, ползающие
Тип насекомых
бабочки, комары, мухи, другие
Применение
внутри помещения
Принцип действия
электрический
Тип питания
сеть 220 В